Kurtka ostrzegawcza ocieplana LUTON 2w1






Kurtka ostrzegawcza ocieplana LUTON 2 w 1 na deszcz i wiatr
Posiada paski odblaskowe, dzięki czemu widoczność w niej jest znacznie poprawiona. Kaptur jest umiejscowiony w kołnierzu. Kurtka posiada liczne kieszenie ( dwie na dole, dwie na klatce piersiowej zapinane na rzepy oraz jedna kieszeń wewnątrz) , ale również uchwyt do identyfikatora oraz pętle do radia. Wygodną opcją są odpinane rękawy z regulowanymi mankietami. Materiał zewnętrzny oraz wypełnienie to 100 % poliester. Spełniane normy: EN ISO 20471, EN 343 + A1, EN 14058. Rozmiary: od XS do 5XL.
- Jesteś zainteresowany ilościami hurtowymi? Zapytaj: hurt@glovex.pl
- Materiał zewnętrzny i wypełnienie: 100 % poliester
- Pasy odblaskowe
- Rozmiary: XS do 5XL- kolor żółty, S do 3XL- kolor pomarańczowy
- Dostępne kolory: żółto-granatowy oraz pomarańczowo-granatowy
- Liczne kieszenie
- Kaptur w kołnierzu
- Produkt spełnia normy: EN ISO 20471, EN 343 + A1, EN 14058
- Zastosowanie: budownictwo, prace drogowe, kierowcy, i wiele innych prac gdzie widoczność ze względu na warunki atmosferyczne jest ograniczona
| Orientacyjna tabela rozmiarów męskich | tolerancja +/- 5% | | CANIS |
| *Długość pleców* | **Obwód Klatki** | | Rozmiar |
| ***** 78 cm ***** | **** 122 cm *** | | M |
| ***** 80 cm ***** | **** 130 cm *** | | L |
| ***** 82 cm ***** | **** 138 cm *** | | XL |
| ***** 84 cm ***** | **** 146 cm *** | | 2XL |
| ***** 86 cm ***** | **** 154 cm *** | | 3XL |
| * Pamiętaj - odzież robocza musi być luźna | * |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.