×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Hurtownia BHP

GLOVEX Sp. z o.o. Hurtownia BHP - Import i Dystrybucja

Jeżeli chcesz dokonać zakupu większych ilości artykułów BHP, odzieży roboczej, obuwia lub rękawic ochronnych złóż zapytanie ofertowe, a hurtowa propozycja będzie skrojona na miarę. Zapraszamy także firmy dokonujące mniejszych, a regularnych zakupów; również dla nich przewidziano atrakcyjny system rabatów. Dla przedsiębiorstw z branży BHP uzgadniamy ceny do dalszej odsprzedaży, które zawsze można negocjować, aby zysk i satysfakcja były po obu stronach.

Hurtowych zakupów możesz dokonać również na internetowej platformie sprzedażowej, korzystając z rabatów naliczanych automatycznie i warunków dla sprzedaży online. Dla zakupów przez sklep internetowy warunki wyglądają następująco (nie dotyczą zakupów stacjonarnych):

  • Jesteś zainteresowany ilością hurtową lub do dalszej odsprzedaży? Zapytaj: hurt@glovex.pl

Pamiętaj, że atrakcyjność oferty to nie tylko cena, ale również warunki i szybkość dostawy, możliwość zwrotu, wymiany rozmiarów czy koloru. Dla stałych i sprawdzonych kontrahentów co do rzetelności płatniczej, przewidziano wydłużone terminy płatności wynoszące w niektórych przypadkach nawet 30 dni. Większość towarów sprzedawanych przez GLOVEX Sp. z o.o. jest dostępna na miejscu, w siedzibie przy ulicy Kolejowej 348 w Łomiankach, jednak ze względu na dużą rotację, mogą zdarzyć się braki asortymentowe, dlatego zalecamy uprzedni kontakt i niezobowiązującą rezerwację towaru na 24 godziny. Warto skorzystać z tej możliwości, gdyż szkoda twojego czasu i rozczarowania. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji zespół sprzedażowy jest do dyspozycji. 

Zapraszamy na zakupy i do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium