×

UWAGA

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami mamy opóźnienia w realizacj. Robimy co możemy żeby jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienia i odpowiedzieć na zapytania. Przepraszamy i dziekujemy za wyrozumiałość.

Akcesoria do rękawic

Akcesoria do rękawic roboczych, ochronnych i innych. Wypróbuj klips mocowany do spodni lub paska, do którego w wygodny sposób możesz podpiąć rękawice robocze podczas przerw w pracy.

Opcje przeglądania
Klip na rękawice robocze CXS Klip na rękawice robocze CXS
Cena: 4,28 zł (netto: 3,48 zł )
SZT.
zobacz więcej
Klip na rękawice robocze i ochronne FH Klip na rękawice robocze i ochronne FH
Cena: 5,07 zł (netto: 4,12 zł )
SZT.
zobacz więcej

Wygodny i szybki montaż zabiera możliwie najmniej czasu. Koniec z szukaniem odłożonych rękawiczek nie wiadomo gdzie, są one zawsze przy tobie. Innymi przydatnymi akcesoriami są uchwyty na rękawice jednorazowe. Mogą być wykonane z tworzywa sztucznego, drutu lub metalowych płaskowników malowanych farbę o podwyższonej odporności. Zaletą stosowanie uchwytów naściennych umożliwia łatwe i szybkie pobieranie rękawic z ograniczeniem możliwości zabrudzenia czy zakażenia. Możliwość montażu na ścianie pozwala zaoszczędzić miejsce na blatach roboczych np. w gabinetach zabiegowych oraz zapewnia stały dostęp do rękawic w wyznaczonych miejscach. Niektóre modele przystosowane są do zawieszenia na szynie Modura bez wiercenia i skomplikowanego montażu. Niewątpliwa zaletą uchwytów naściennych na rękawice jednorazowe jest uniwersalny rozmiar, pasują prawie na wszystkie opakowania. Podajniki mogą pomieścić jedno, dwa lub trzy opakowania co pozwala na umieszczenie różnych rozmiarów lub rodzajów rękawiczek zależnie od przeznaczenia i wymagań. Dla pakowania Safety Pack (pojedyncze wyciąganie rękawic za mankiet) przewidziano specjalne uchwyty z wyciąganiem pojedynczych rękawiczek od dołu. Zapobiega to kontaminacji czyli skażeniu materiału czynnikami biologicznymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium